Lazer epilasyon, vücudun birçok bölgesinde istenmeyen tüylerin ortadan kaldırılmasıdır. Lazer epilasyonla tüy uzaması ve büyümesi tamamen ortadan kaybolur.

Glutatyon Tedavisi, vücut enerjisini ve ısısını artırır, savunma mekanizmasına destekler, kas performansını artırır, ağrıları azaltır.

Ozon tedavisi ile daha temiz, yeni, yumuşak ve gençleşmiş bir cilde kavuşursunuz. Hücre ve dokulara kan dolaşımını artırır. Bağışıklık sistemini güçlendirir.

Jawline Çene Dolgusu çene hattınızı belirgin ve yüz hatları ile uyumunu sağlar, sarkma ve dalgalanmalardan arındırabilir, çene ucunu bir miktar uzatabilirsiniz.

Burun dolgusu: Çapraz bağlı asit içeren dolgularla ameliyat yapmadan burun düzeltmek mümkün. En fazla 10 – 15 dakikada inanılmaz değişiklik.

Gözaltı Işık Dolgusu, gözaltı bölgesinde çökme veya yaşlanmaya bağlı sönme başlamışsa, çökme daha koyu bir renge bürünmüşse 18 yaş üstü herkese uygulanabilir.

Kemik Dolgusu, yüzü aşırı zayıf olan ya da hızlı kilo verilmesi ile yanaklarda çöküklük yaşayan herkese uygulanabilir. Kalıcılık etkisi 8-12 ay arasındadır.

Dudak Dolgusu, Dudak hattının belirgin ve kıvrık olmasını sağlar. İleri enjeksiyon tekniği sayesinde ördek dudak görünümü oluşturmadan hacim kazandırır.

Yüz dolgusu, içinde hiyalünirik asit ve kalsiyum hidroksi apatit içeren yapılardır. Yüz kaldırmada ve sıkılaştırma da çok başarılı dolgu içerikleridir.

Kaş kaldırma, kaş ile derinin birleştiği yerden yaklaşık 45 derecelik bir açı olacak şekilde iple girilerek yeni şekil verilmesi işlemidir.